srijeda, 10 April 2024 10:00

Dan otvorenih vrata za učenike završnog razreda osnovnih škola

Svjetski dan zdravlja se obilježava 7. aprila a mi slavimo na ovaj datum - Dan naše škole.
Povodom obilježavanja Dana škole organizovali smo Dan otvorenih vrata za učenike završnog razreda osnovnih škola sa područja Grada Mostara.
Učenici u pratnji razrednika su prisustvovali prezentaciji koju je pripremio projektni tim Škole, nakon toga su posjetili školske kabinete gdje su im naši učenici prezentirali rad tokom redovnog nastavnog procesa za sva zanimanja a upoznali su ih i sa mnogim vannastavnim aktivnostima koje naša škola nudi u cilju zadovoljenja učeničkih kreativnih sposobnosti.
Poseban događaj je danas bio dodjela diploma za učenike koji su na školskim takmičenjima osvojili zapažene rezultate a oni najbolji, koji su ponijeli titulu prvog mjesta dobili su i skromne nagrade.
Današnji dan smo proveli radno, kreativno i nadahnuto posjetom osnovnoškolaca koji su oduševljeno proveli vrijeme u našoj školi a zadovoljan izraz njihovih lica uz iskazan interes da mnogi od njih žele ponijeti titulu učenika Srednje medicinske škole posebno su nam dan uljepšali.
Hvala svima koji su doprinijeli današnjoj atmosferi a posebno se zahvaljujemo na posjeti školama:
Četvrta osnovna škola Mostar
VI osnovna škola
Osnovna škola Gnojnice
Osnovna škola Drežnica

© 2013 Srednja medicinska škola - Mostar.
Design by grizovic.com