četvrtak, 19 Oktobar 2023 18:49

Edukativno druženje sa piscima i profesorima: Adnanom Džolotom, Adnanom Žeticom i Igorom Borozanom

Danas, 19.10.2023, u školskoj biblioteci je održano ugodno edukativno druženje, koje su organizovali članovi literarno - novinarske sekcije. Imali smo priliku ugostiti pisce i profesore, prof. Adnana Džolotu, prof. Adnana Žeticu i prof. Igora Borozana.

Oktobar je mjesec knjige. U ovom mjesecu, pruža nam se posebna prilika govoriti o knjizi, književnosti i sve, što ona zaspravo jeste. Uz prikladna pitanja za goste, vodili smo jedno divno druženje. Druženje su vodile učenice naše škole i članice novinarske sekcije Merima Kurtović i Aya El Gaher, a program pripremio profesor bosanskog jezika naše škole, prof. Jasmin Macić.

Na druženju su upućene mnoge lijepe poruke inspiracije, motivacije i poučne priče iz života naših gostiju.

© 2013 Srednja medicinska škola - Mostar.
Design by grizovic.com