petak, 25 Novembar 2022 18:42

2. mjesto na malonogometnom turniru povodom Dana državnosti Bosne i Hercegovine

Učenici Srednje medicinske škole Mostar su danas, 25.11.2022. godine uzeli učešće na malonogometnom turniru srednjih škola, organizovanom povodom Dana državnosti Bosne i Hercegovine. Naši nogometaši su nakon odličnih igara i značajne podrške naših učenika sa tribina, ušli u finale turnira i u jakoj konkurenciji osvojili visoko drugo mjesto. Naš učenik Ibrahim Ćorić je proglašen za najboljeg golmana turnira. Naša ekipa je, u pratnji profesora Mithada Mujana i Damira Ćemalovića, nastupila u sljedećem sastavu:

1. Ibrahim Ćorić
2. Emin Ćupina
3. Dženan Puce
4. Vedad Subašić
5. Dino Mehmedović
6. Edis Kulaglić
7. Eldar Mehić
8. Ismir Kekić
9. Mahir Bešić
10. Amer Zekić

Čestitamo našim učenicima i profesorima.

© 2013 Srednja medicinska škola - Mostar.
Design by grizovic.com