Oglasna tabla

: Ремонт ноутбуков hp pavilion. Ремонт ноутбуков hp своими руками. Ремонт клавиатуры ноутбука hp. Сервисный центр samsung ремонт планшетов. Быстрый ремонт планшетов samsung. Ремонт планшетов samsung galaxy tab. Штукатурка стен своими руками. Качественная венецианская штукатурка своими руками. Наружная штукатурка своими руками.
Смартфон samsung galaxy отзывы. Хороший обзор смартфонов samsung galaxy. Смартфон samsung galaxy ace 2. Горнолыжные курорты италии отзывы. Лучшие горнолыжные курорты италии. Горнолыжные курорты италии фото. Лазерная коррекция зрения. Качественная коррекция зрения стоимость. Операция по коррекции зрения. Язык программирования python. Учим python быстро. Весь язык python с нуля. Лечение сетчатки глаза. Нервный тик глаза лечение. Болезни глаз лечение.
ponedjeljak, 06 Maj 2019 10:02

Učešće u projektu “Evropska prijestolnica kulture - Mostar 2024."

Učenici četvrtih razreda naše škole: Senad Bajat, Jusuf Stranjak i Doris Žutina sa mentorom profesorom Amerom Bahtijarom su učestvovali u projektu “Evropska prijestolnica kulture - Mostar 2024."

Naši učenici su zajedno sa učenicima i profesorima iz O.Š. ,,Omer Maksumić", O.Š. ,,Ilići" i Srednje medicinske škole Sestara milosrdnica dobili temu ,,Sakralna umjetnost". Tim je ovaj zadatak odradio u dva dijela.

Prvi dio je podrazumijevao obilazak vjerskih objekata na području Mostara i informisanje o istim.

Drugi dio projekta je obuhvatio izradu plakata koji je odgovarao zadanoj temi.

Tim naše škole je predstavio plakat pod nazivom ,,Religijski mozaik", ističući religijsko bogatstvo Mostara i okolice.

Rad naših učenika je izložen u Centru za kulturu Mostar.

© 2013 Srednja medicinska škola - Mostar.
Design by grizovic.com