Oglasna tabla

: Ремонт ноутбуков hp pavilion. Ремонт ноутбуков hp своими руками. Ремонт клавиатуры ноутбука hp. Сервисный центр samsung ремонт планшетов. Быстрый ремонт планшетов samsung. Ремонт планшетов samsung galaxy tab. Штукатурка стен своими руками. Качественная венецианская штукатурка своими руками. Наружная штукатурка своими руками.
Смартфон samsung galaxy отзывы. Хороший обзор смартфонов samsung galaxy. Смартфон samsung galaxy ace 2. Горнолыжные курорты италии отзывы. Лучшие горнолыжные курорты италии. Горнолыжные курорты италии фото. Лазерная коррекция зрения. Качественная коррекция зрения стоимость. Операция по коррекции зрения. Язык программирования python. Учим python быстро. Весь язык python с нуля. Лечение сетчатки глаза. Нервный тик глаза лечение. Болезни глаз лечение.
petak, 19 Oktobar 2018 11:09

Obilježen Međunarodni dan hrane

Već dugi niz godina Srednja medicinska škola Mostar prigodno obilježava 16. oktobar - Međunarodni dan hrane.

Ove godine su naši učenici i profesori na nešto drugačiji način odlučili obilježiti ovaj datum. Naime, svjesni situacije u kojoj se naši sugrađani nalaze i kako žive, odlučili smo da barem nekolicini pomognemo. U okolini naše škole nalazi se nekoliko kolektivnih centara u kojima njihovi korisnici žive veoma teško, čak i bez osnovnih životnih namirnica i higijenskih potrepština.

Članovi biološko-ekološke sekcije zajedno sa mentoricama su zajedno uručili korisnicima pakete sa osnovim namirnicama i higijenom. Učenici koji su učestvovali u akciji su: Nedim Čamo, Senad Bajat, Amra Idriz, Jusuf Stranjak, Doris Žutina, Amina Čolakhodžić, Ena Žetica, Džejla Kohnić, Belma Burić, Belma Širić, Jasmima Ćemić, Irma Čamo, Sarah Sarić, Medina Aličić, Nedim Nezirić, Mirza Kadragić, Nejla Kajan, Belma Husejić, Samra Kurtanović, Edina Tanović, Alma Jugo, Lejla Macić i Amina Palić.

 

dan hrane 2018 1

 

Zahvaljujemo se profesoricama i svim učenicima škole koji su svojim doprinosom omogućili realizaciju ove akcije te pokazali svoju veliku humanost.

Ovim putem apelujemo svim građanima Mostara da, ukoliko su u mogućnosti, što više pomognu ljudima kojima je ovakva pomoć neophodna.

 

 

© 2013 Srednja medicinska škola - Mostar.
Design by grizovic.com