Oglasna tabla

: Ремонт ноутбуков hp pavilion. Ремонт ноутбуков hp своими руками. Ремонт клавиатуры ноутбука hp. Сервисный центр samsung ремонт планшетов. Быстрый ремонт планшетов samsung. Ремонт планшетов samsung galaxy tab. Штукатурка стен своими руками. Качественная венецианская штукатурка своими руками. Наружная штукатурка своими руками.
Смартфон samsung galaxy отзывы. Хороший обзор смартфонов samsung galaxy. Смартфон samsung galaxy ace 2. Горнолыжные курорты италии отзывы. Лучшие горнолыжные курорты италии. Горнолыжные курорты италии фото. Лазерная коррекция зрения. Качественная коррекция зрения стоимость. Операция по коррекции зрения. Язык программирования python. Учим python быстро. Весь язык python с нуля. Лечение сетчатки глаза. Нервный тик глаза лечение. Болезни глаз лечение.
ponedjeljak, 01 Oktobar 2018 18:48

Prvo mjesto za naučno - istraživački rad "Hemijska i mikrobiološka analiza flaširane vode"

U petak, 28. 9. 2018. godine, na Španskom trgu je organizovana i ovogodišnja Evropska noć istraživača, noć nauke, inovatora i istraživača i svih onih koje nauka interesuje. Posjetioci su mogli vidjeti brojne zanimljive projekte mostarskih srednjoškolaca, kao i izlagačke štandove studenata univerziteta.

Ove godine je u takmičarskom dijelu učestvovalo 9 ekipa sa naučnim projektima i istraživačkim radovima koje je ocjenjivao stručni žiri. U takmičarskom dijelu, našu školu je predstavljala ekipa hemijsko-biološke sekcije u stastavu: Senad Bajat, Amina Čolakhodžić, Irma Čamo, Belma Burić, Nejla Kajan i Ena Žetica.

Za naučno-istraživački rad "Hemijska i mikrobiološka analiza flaširane vode" naša škola osvojila je prvo mjesto!

 


sept 2018 1 1

 

Drugo i treće mjesto pripali su Srednjoj građevinskoj školi i Gimnaziji Mostar.

Ova manifestacija održana je u deset gradova Bosne i Hercegovine - Mostaru, Sarajevu, Banja Luci, Bijeljini, Goraždu, Tuzli, Zenici, Konjicu i Brčkom. Slogan ovogodišnje manifestacije bio je "Let’s STEAM! Stvarajmo nove prilike" kako bi se istakla kreativna strana nauke, kao i sam kreativni proces koji podrazumijeva naučni rad.

 

Čestitamo našim učenicima i profesoricama: Ismeti Domazet, Madžidi Čolakhodžić, Jasmini Tanović-Avdić i Dženadi Mehremić koje su pripremali naše učenike za ovo takmičenje.

 

 

© 2013 Srednja medicinska škola - Mostar.
Design by grizovic.com