Oglasna tabla

: Ремонт ноутбуков hp pavilion. Ремонт ноутбуков hp своими руками. Ремонт клавиатуры ноутбука hp. Сервисный центр samsung ремонт планшетов. Быстрый ремонт планшетов samsung. Ремонт планшетов samsung galaxy tab. Штукатурка стен своими руками. Качественная венецианская штукатурка своими руками. Наружная штукатурка своими руками.
Смартфон samsung galaxy отзывы. Хороший обзор смартфонов samsung galaxy. Смартфон samsung galaxy ace 2. Горнолыжные курорты италии отзывы. Лучшие горнолыжные курорты италии. Горнолыжные курорты италии фото. Лазерная коррекция зрения. Качественная коррекция зрения стоимость. Операция по коррекции зрения. Язык программирования python. Учим python быстро. Весь язык python с нуля. Лечение сетчатки глаза. Нервный тик глаза лечение. Болезни глаз лечение.
petak, 27 April 2018 23:27

1. mjesto na državnom takmičenju u poduzetništvu

17. aprila u Mostaru je održano prvo polufinale "Business Challenge". Ovo je najveće državno takmičenje u poduzetništvu za srednjoškolce iz cijele Bosne i Hercegovine koje organizuje „MUNJA INKUBATOR" sa partnerima (inkubator društvenih inovacija iz Sarajeva). “Business Challenge” se realizuje po međunarodnoj metodologiji globalne mreže „Junior Achievement“, najvećeg obrazovnog programa iz oblasti ekonomije i poduzetništva koje djeluje u 113 zemalja.

U okviru takmičenja učenici rješavaju izazov, tj. poslovni zadatak koji dobijaju od stručnjaka i menadžera. Cilj takmičenja je kreiranje vlastite biznis ideje na osnovu postavljene teme/ zadatka kojeg pripremaju stručnjaci i menadžeri.

Našu školu na državnom takmičenju predstavljale su: Adla Obad, Emina Kreso i Zana Falan koje su raspoređene u različite ekipe.

S ponosom možemo istaći da je Adla Obad sa svojom ekipom osvojila 1. mjesto i direktno se plasirala na balkansko takmičenje. Naše učenice vratile su se bogatije za još jedno veliko iskustvo.

Ovo nije prvi put da naši učenici briljiraju na takmičenju u poduzetništvu. Prošle godine Omar Zolj je sa svojom ekipom osvojio 2. mjesto na državnom, a kasnije i na balkanskom takmičenju.

 

Čestitamo našim učenicama – najboljim mladim bosanskohercegovačkim poduzetnicama!

 

 

 

© 2013 Srednja medicinska škola - Mostar.
Design by grizovic.com